Oglądaj nas na urządzeniach mobilnych

Od dziś można oglądać nas również na smartfonach oraz tabletach. Obecnie wspieramy systemy Android i iOS jak również wszystkie inne urządzenia dające możliwość odtwarzania strumieni HLS (HTTP Live Streaming). Miłego oglądania!

Opublikowano: 25 października 2014

Komentarze: 5

ksiadz
Gu...zik prawda. Testowalem 2 urządzenia, trzy przeglądarki. Na chrome co śmieszne potrafi pojawić się info, że posiadam adblocka:) inne wyswietlaja tylko reklamy... Jeszcze inne nic.
trojkat
To zależy czy mówisz o głównej czy o VOD. VOD powinno chodzić już na Androidzie 2.3 (Gingerbread) ale player na głównej dopiero na Androidach 4.1 (Jelly Bean). Niestety Androidy nadal mają trudności z odtwarzaniem strumieni. Powyższe zdjęcie to właśnie film z VOD (Android 2.3 na Samsung Galaxy S II).
ksiadz
trojkąt.. dziś test na czwartym urządzeniu android 4.1.1 htc one s, opera, chrome, wbudowana. Wszędzie "Error loading media File could not be played"

"Niestety Androidy nadal mają trudności z odtwarzaniem strumieni"
Czyli rozumiem, że android ma się schylić w stronę tagen.tv ? Wydaje mi się, że jednak powinno być odwrotnie to nie android jest dla tagen, a tagen ma być dla androida. P.S. wszelakie vod, dailymoution, itp sobie radzą:)
Chyba zdajesz sobie sprawę, że najpopularniejszym systemem na świecie (z którego są przeglądane strony internetowe) zaraz po windows 7 jest android ?

Fakt.. taki gigant jak Apple schyliło czoła przed flahem i od którejś wersji można na iOS oglądać filmy w tym formacje, ale tylko dlatego, że google kupiło youtube:)

Ale do czego dążę. Z pewnością nie do tego by pokazywać Wam jak to sobie nie radzicie tylko do tego, żebyście nie zniechęcali nas użytkowników pokazując nieprzetestowane na wpół działające rzeczy.

Ale podsumowując jest dobrze.. nawet bardzo dobrze.:) Pozdrawiam i powodzenia
trojkat
Niewątpliwie Android jest bardzo popularny ale nie jest idealny jeżeli chodzi o streaming HSL - http://www.jwplayer.com/blog/the-pain-of-live-streaming-on-android/

Ja niestety mam tylko dostęp do Androida 2.3 i tam VOD działa, streaming na głównej niestety nie. Czy możesz mi napisać jaki User Agent mają przeglarki na których testujesz? (http://whatsmyuseragent.com/) Być może niepoprawnie rozpoznajemy Androida i dlatego nie włącza się odpowiedni kod osadzający player.

Z góry dzięki za pomoc!
ksiadz
Np chrome: Mozilla/5.0(Linux:Android 4.1.1; HTC One S)
Przenieśmy może tą rozmowę na email.
Komentowanie włączone dla kont PRO

Aby chronić się przed spamem ograniczyliśmy dodawanie komentarzy tylko do użytkowników posiadających konta PRO.

Zaloguj się.

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Dariusz PudełkoJan PawlakGrzegorz RyczkowskiPrzemysław KulczykPaweł H.Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaTomasz SusAnna KominekKrzysztof StachowskiEdytor Myśli41 200Danuta OkrucińskaRafał RozlachWioleta MichalikjezyMałgorzata TlagaDanka LenartŁukasz GrabowskiMateusz KornackiKamil TatarMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH