Blog Tagen.tv

Wraz z początkiem nowego roku postanowiliśmy bardziej otworzyć nasze archiwum VOD i dać nowym widzom szansę obejrzenia starszych materiałów. Dlatego od teraz w każdy poniedziałek 30% naszych filmów będzie losowo oznaczanych jako dostępne dla wszystkich, pozostałe 70% będzie dostępne tylko dla widzów, którzy zdecydowali wesprzeć naszą działalność wykupując konto PRO.

Życzymy Wam miłego oglądania i mamy nadzieję, że w nowym roku będziemy mogli Was zainteresować nowymi ciekawymi tematami.

Opublikowano: 01 stycznia 2016

Kodi (dawniej znany jako XBMC) to odtwarzacz multimedialny typu Media Center przeznaczony do odtwarzania filmów, muzyki oraz oglądania internetowych kanałów telewizyjnych. Odtwarzacz dostępny jest na wielu platformach tj. Windows, Linux, Mac OSX, Android, iOS czy na mikrokomputery Raspberry Pi.

Instalator pobrać można ze strony projektu – kodi.tv/download/

Po instalacji i uruchomieniu wybieramy opcję Wideo > Dodatki

Następnie Pobierz więcej..

I na liście dodatków dostępnych do instalacji wybieramy Tagen TV

A następnie klikamy opcję Zainstaluj

Po instalacji możemy wrócić już do głównego menu i ponownie wybrać pozycję Wideo > Dodatki. Wtyczka Tagen TV powinna być już dostępna i gotowa do użytku.

Obecnie wtyczka umożliwia zapoznanie się z nadchodzącymi premierami

oraz oglądanie strumienia na żywo

Zapraszamy do instalacji i życzymy miłego oglądania!

Opublikowano: 06 listopada 2015

Witajcie kochani!

W tym tygodniu jesteśmy na długo wyczekiwanych wakacjach, oczywiście nagrywając dla Was przy okazji nowe, ciekawe materiały :-) Dlatego premierowych publikacji kolejnych filmów spodziewajcie się od przyszłego poniedziałku (3 sierpnia).

Pozdrawiamy!
Zespół TAGEN.TV

Opublikowano: 27 lipca 2015

Od dzisiaj przyjmujemy nową politykę dotyczącą oglądania filmów z biblioteki VOD. Przez pierwsze dwa tygodnie wszystkie nowe filmy będą dostępne dla każdego widza. Po upływie dwóch tygodni materiały filmowe będą oznaczane znaczkiem PRO co oznacza, że dostęp co całego materiału będą mieli wyłącznie użytkownicy PRO oraz Twórcy. Żeby jednak nie kupować kota w worku pozostali użytkownicy będą mogli bezpłatnie obejrzeć pierwsze 5 minut materiału a później sami zdecydują czy chcą wspierać naszą działalność wykupując konto PRO.

Powyższe zmiany podyktowane są koniecznością samofinansowania się telewizji TAGEN.TV oraz chęcią odejścia od modelu wszędobylskich reklam, które nie przynoszą większych korzyści. Mamy nadzieję, że zmiany nie wpłyną znacząco na Wasz obecny sposób korzystania z VOD, zwłaszcza jeżeli oglądacie na bieżąco nasze materiały.

Pozdrawiamy
Zespół TAGEN.TV

Opublikowano: 07 czerwca 2015

W ostatnim czasie miał miejsce przykry dla nas incydent, po którym zdecydowaliśmy się ograniczyć dostęp do filmów z panem Tarasiewiczem tylko dla użytkowników kont PRO. Niestety nie rozwiązało to naszych problemów a jedynie wzbudziło Wasze pytania dotyczące nagłej zmiany dostępu do tych filmów. Wczoraj po rozmowie telefonicznej postanowiliśmy usunąć wszystkie filmy, które nagraliśmy z panem Tarasiewiczem i ostatecznie zakończyć współpracę. Jednocześnie gorąco przepraszamy użytkowników, którzy specjalnie aby obejrzeć te materiały wykupili konta PRO. Mamy nadzieję, że nadrobimy to kolejnymi ciekawymi filmami.

Opublikowano: 19 lutego 2015

Od dziś posiadacze kont PRO mogą cieszyć się oglądaniem filmów z naszej biblioteki VOD w jakości HD.

Jeżeli tylko dany film dostępny jest w lepszej rozdzielczości będzie ona automatycznie odtworzona jako pierwsza. Posiadacze słabszych łączy mogą w dalszym ciągu oglądać materiały w jakości 480p korzystając z przełącznika w prawym dolnym roku odtwarzacza.

Życzymy przyjemnego i dokładniejszego oglądania oraz dziękujemy, że nas wspieracie :-)

Opublikowano: 09 lutego 2015

Wymieniamy widgety na konta PRO! Jeżeli chcesz otrzymać miesięczne konto PRO lub przedłużyć już opłacone konto o miesiąc to:

1. Zajrzyj na podstronę z naszymi widgetami – http://tagen.tv/o-nas/widgety/
2. Wybierz dowolny z nich i wstaw na swoją stronę internetową, bloga lub forum, którym zarządzasz.
3. Do komentarza pod tym wpisem wklej linka do strony, na której znajduje się widget.
4. Pozostaw widget na swojej stronie przez co najmniej miesiąc, licząc od momentu jego umieszczenia.

Na zgłoszenia linków czekamy do końca roku. Konta PRO przyznamy lub przedłużymy niezwłocznie po zweryfikowaniu poprawnego umieszczanie widgetu. Każdy użytkownik może uzyskać maksymalnie 1 miesięczne konto PRO.

Opublikowano: 08 grudnia 2014

Dla wszystkich, którzy preferowali płatności za pomocą SMS-ów niż przelewów elektronicznych uruchomiliśmy taką możliwość. Obecnie tą metodą można opłacić 7-dniowe konto PRO.

Opublikowano: 08 grudnia 2014

Od dziś można oglądać nas również na smartfonach oraz tabletach. Obecnie wspieramy systemy Android i iOS jak również wszystkie inne urządzenia dające możliwość odtwarzania strumieni HLS (HTTP Live Streaming). Miłego oglądania!

Opublikowano: 25 października 2014

Kiedy obok filmu zobaczycie żółty znaczek z napisem PRO będzie to oznaczało, że ten materiał jest dostępny tylko dla posiadaczy kont PRO. Wykupując konto PRO bierzecie czynny udział w tworzeniu telewizji oraz wsparciu dla autorów filmów, dlatego co jakiś czas będziemy Was nagradzać filmami dostępnymi tylko dla Was. Oczywiście nie będzie to ostatni z przywilejów, które dla was szykujemy. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Opublikowano: 25 października 2014

W TYM MIESIĄCU NASZYMI PATRONAMI SĄ:

Dariusz PudełkoJan PawlakGrzegorz RyczkowskiPrzemysław KulczykPaweł H.Marek RadzymińskiAnna ZgłobickaTomasz SusAnna KominekKrzysztof StachowskiEdytor Myśli41 200Danuta OkrucińskaRafał RozlachWioleta MichalikjezyMałgorzata TlagaDanka LenartŁukasz GrabowskiMateusz KornackiKamil TatarMichał Czerwiński
DOŁĄCZ DO NICH